Klacht: Bij het uitchecken wordt opnieuw ingecheckt na ‘probeer opnieuw’

Carla58 op 13 januari 2012 over Connexxion in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Connexxion
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 13 januari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het is deze week al 3x voorgekomen dat ik bij het uitchecken niet uitgecheckt wordt maar weer wordt inchekt. Bij het uitchecken reageert de apparatuur met ‘probeer opnieuw’ en als je dat doet wordt je opnieuw ingechekt ipv uitgechekt. Hierdoor wordt er 2x 4,00 van mijn kaart afgeschreven. Dat loopt aardig op. Want het duurt toch wel een paar weken voor je dit gerestitueerd krijgt. Dit gebeurt niet alleen bij mij maar ook bij andere passagiers.

Gewenste Oplossing:

Garantie dat de ov-chip apparatuur in de bussen feilloos werkt en bij falen van de apparatuur de restitutie met voorrang c.q. sneller wordt teruggestort.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten