Mijn Klacht:
Hallo mevrouw/meneer,
Vandaag ben ik één van uw medewerkers in uw Connexxion bus tegen gekomen en ik wilde u op de hoogte brengen van hetgeen dat is gebeurd. Het gaat om de bus met kenteken BR – GH – 34.
Terwijl ik op een voorrangsweg reed, in een auto die echt niet te missen is, schoot die bus opeens voor mij de weg op terwijl deze auto GEEN voorrang had (ik had voorrang). Er was nauwelijks genoeg ruimte voor een auto voor mij, laat staan een bus dus ik moest hard remmen om hem niet te raken. Vanuit frustratie heb ik natuurlijk getoeterd waarna die busbestuurder het lef had om terug te toeteren én om de gevarenlampen aan te doen; hij is inderdaad een GEVAAR op de weg!
Helaas gebeurt het steeds vaker dat je geen voorrang krijgt op een voorrangsweg, maar gelukkig ben ik een oplettende bestuurder en remde ik op tijd en is er niks gebeurd. Het is natuurlijk belachelijk dat jouw werknemers zo asociaal rijden want als ik niet oplettend was geweest dan had dit tot een ongeluk geleidt en dan zou uw bedrijfsnaam nogal negatief in het nieuws komen.
Hopelijk doet u hier iets mee en voorkomt u op deze manier mogelijke toekomstige problemen. Dit incident vond trouwens plaats in de buurt van het Jacobus fruytier in Apeldoorn
Mvg,
Nathalie

