Mijn Klacht:
Beste comedy central,
Met veel plezier kijk ik al jarenlang naar jullie programma’s. Lachen is toch zeker gezond! Vandaag echter deed het volgende (ik hoop incident) mij het lachen vergaan:
Tijdens de uitzending van de familiefilm “Muppets letter to Santa” kregen wij (mijn schoonmoeder, mijn vrouw, ikzelf en mijn twee kinderen van 7 en 9) de zeer gewelddadige en bloederige commercial van de nu volgende website tot twee maal toe voorgeschoteld:
http://www.gamekings.tv/howtobattlefield1/
Nu snap ik heel goed dat u als commerciële televisiezender het volste recht heeft om wanneer u maar wilt uw producten en diensten aan te prijzen, maar een dergelijke commercial tijdens een familievoorstelling vind ik op z’n zachtst gezegd zeer ongepast.
Gewenste Oplossing:
Ik zou het enorm op prijs stellen wanneer comedy central haar programmering (van reclames) aanpast aan de doelgroep en het tijdstip van uitzending.
Met hartelijke groet van een comdey central liefhebber.


