Klacht: sedert 02/13 nog steeds geen bottines ontvangen.

steven96 op 22 mei 2013 over Combatgear.nl in de categorie Internetshops - Camping & Outdoor

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 25 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

klant heeft zijn geld retour

Status Opgelost
Datum 22 mei 2013

Een klant heeft in februari een paar adidas gsg 9,2 bottines besteld voor 165 euro, maar deze zijn tot op heden niet geleverd. Na meerdere pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, waaronder telefoontjes en e-mails, heeft de klant geen reactie ontvangen en blijft de situatie onopgelost.

Mijn Klacht:

In februari een paar adidas gsg 9,2 bottines voor 165 euro aangekocht. De Bottinnen zijn nog niet geleverd.
telefonisch gebeld in maart. Kreeg toen antwoord van man die zei dat ze met backorder problemen zaten. ondertussen brieven en mails gestuurd evenals trachten te telefoneren. krijg niemand te pakken.

Gewenste Oplossing:

een paar bottines of mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Combatgear.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Combatgear.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Combatgear.nl

12 jaren geleden - Beste Dhr van Hoof, zojuist contact gehad met u over de telefoon. Spijtig heeft de leverancier de schoenen niet tijdig kunnen leveren en daarom is uw geld retour geboekt. Met vriendelijke groet, Combatgear.nl

Combatgear.nl

Heeft op 25 mei 2013 om 15:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

klant heeft zijn geld retour

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM