Klacht: geen levering

jasrep op 19 mei 2014 over Combatgear.nl in de categorie Internetshops - Camping & Outdoor

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 oktober 2014
Status Opgelost
Datum 19 mei 2014

Een klant heeft op 16 april 2014 een bestelling geplaatst bij Combatgear.nl en de betaling via overboeking gedaan. Tot op heden heeft de klant geen levering ontvangen en ontving geen reactie op meerdere e-mails en telefoontjes. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

op 16-04-2014 een bestelling gedaan bij combatgear.nl. betaling via overboeking. tot op heden nog niets over vernomen. verschillende mailtjes en telefoontjes geen reactie of gehoor.

Gewenste Oplossing:

als het bedrag teruggestort wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Combatgear.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Combatgear.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Combatgear.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Combatgear.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht jasrep

11 jaren geleden - 2 keer een mail ontvangen met de vraag naar mijn gegeven, maar tot op heden het bedrag niet terug gestort gekregen.

Reactie van de melder van de klacht jasrep

11 jaren geleden - Er staat nu opgelost bij de klacht , maar nog steeds niets terug gekregen!!

Alle klachten die gemeld zijn door jasrep
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM