Klacht: Vanaf midden maart al bezig om contact te zoeken met cheaptickets, nog geen letter reactie.

maluzzz op 23 juni 2020 over Cheaptickets.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 juni 2020

Sinds midden maart probeert de klager contact op te nemen met Cheaptickets over geannuleerde tickets naar Delhi, maar ontvangt geen enkele reactie. De klager is teleurgesteld over het gebrek aan communicatie en restitutie na de annulering door Lufthansa en geeft aan in de toekomst geen boekingen meer via Cheaptickets te willen maken.

Mijn Klacht:

Vanaf midden maart zoeken we al contact met betrekking tot onze tickets naar Delhi met vertrek op 21 juni jl. We krijgen geen reactie. De tickets zijn geannuleerd door Lufthansa, maar nog geen reactie/restitutie. Geen communicatie wat dan ook. De communicatie op de site is ook minimaal! het is ongelooflijk dat een bedrijf zich zo manifesteert.
Nooit meer een boeking via Cheaptickets, gewoon weer als altijd bij de maatschappij zelf.

Gewenste Oplossing:

Wanneer er gecommuniceerd wordt over het moment van restitutie.

Alle klachten die gemeld zijn door maluzzz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM