Mijn Klacht:
Voor een vraag over een schade heb ik een kwartier aan de telefoon gewacht en de wachtrij werr niet kleiner. Het nummer kost ook og eens 100 cent per minuut. Hier wordt ik niet blij van, maar de partij die de telefoonkosten opstrijkt wel.
Waarom moet ik in de eerste plaats zoveel betalen voor informatie aan een bedrijf dat geld aan mij verdiend en mij dienstverlening is verschuldigd?
Een andere dag bellen had ook geen zin: de wachtrij was net zo lang.
Waarom zijn jullie telefonisch zo slecht bereikbaar?
Proberen we de chatbox: die begrijpt mijn vraag niet en verwijst me constant naar het telefoonnummer (!!!!) en naar het online schademelden (daar had ik nou juist een vraag over (!!!!!l)
Waarom zitten er geen medewerkers achter de chatfunctie en als ze er zitten, kom je ooit bij een echt mens terecht of blijf je eeuwig in de robotantwoorden hangen?
Geen emailadres te vinden voor een klacht. Online een klacht invullen gaat ook weer via een andere site dan die van CBA zelf.
Ik denk dat het een ouderwetse brief wordt, want HOERA! Ze hebben nog wel een ouderwets postadres.
De ziekte van deze tijd: onpersoonlijk, het moet allemaal zo goedkoop mogelijk (en toch betaal ik nog steeds evenveel premie????) en totaal niet klantvriendelijk.
Mijn klacht is nog niet gemeld bij CBA. Die brief moet ik nog schrijven.
Gewenste Oplossing:
Zorg dat je betalende klanten voor een normaal tarief naar de klantenservice kunnen bellen.
Zet voldoende mensen aan de helpdesk, zodat de wachttijden niet zo extreem uit de hand lopen.
Zorg dat je (sneller) met een mens kan chatten in de chatbox.
Zorg voor een eenvoudige klachtenmeldingsprocedure online, op de eigen site.
WEES BEREIKBAAR
