Klacht: Wachten zonder levertijd onderdelen!

NRHK op 14 februari 2024 over CE Repair Services in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
CE Repair Services heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 16 februari 2024
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer/mevrouw Karatoprak, Dank u wel voor het kenbaar maken van uw onvrede. Natuurlijk is het vervelend als u langer dan verwacht moet wachten uw herstelde tv. Ondertussen heeft u uitvoerig contact met onze klachtenafdeling en stellen wij voor om...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 14 februari 2024

Een klant van CE Repair Services heeft sinds 22 januari gewacht op de reparatie van zijn TV, maar de beloofde levertijd van onderdelen van 14 dagen is niet nagekomen. De communicatie met de backoffice verloopt slecht; er wordt niet adequaat gereageerd op e-mails en er is geen telefonische opvolging. De klant beschouwt de service als nalatig en vindt het misleidend dat het bedrijf zich "repair services" noemt.

Mijn Klacht:

Ik wacht nu inmiddels sinds 22 januari om mijn TV. Op hun website staat vermeld dat de onderdelen uiterlijk binnen 14 dagen worden geleverd en vervolgens de reparatie wordt voortgezet. Dat is dus helemaal niet waar. Mail je voor je een klacht, reageert een backoffice dat zij de enige is die dit oppakt en dat ze geen antwoord op mijn vraag heeft. Geen eens de moeite nemen om me telefonisch hierover te informeren. Vervolgens reageert ze niet op mn mails. Zo geen goede service. Ze zijn gewoon nalatig, de monteur die mn tv meenam, gaf aan dat het sowieso binnen 2 weken ongeveer gerepareerd zou zijn, nou niet dus! En nu maar wachten op iets zonder een geschatte levertermijn. Belachelijk ook dat ze zichzelf repair services noemen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn tv terug, uiteraard werkend.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar CE Repair Services over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door CE Repair Services in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat CE Repair Services een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

CE Repair Services

Heeft op 16 februari 2024 om 11:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer/mevrouw Karatoprak,

Dank u wel voor het kenbaar maken van uw onvrede. Natuurlijk is het vervelend als u langer dan verwacht moet wachten uw herstelde tv.

Ondertussen heeft u uitvoerig contact met onze klachtenafdeling en stellen wij voor om alles via één kanaal te laten verlopen.

Met vriendelijke groet,
CE Repair Services/ServiceTech

NRHK

Heeft op 16 februari 2024 om 11:37 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Ze hebben geen oplossing aangeboden en ik heb geen uitgebreid contact, ik wacht dagen op een antwoord op mn mailtje. Bellen hebben ze beloofd voor vanmiddag, na weken op contact te wachten.

Alle klachten die gemeld zijn door NRHK
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM