Klacht: Absurde prijsverhoging CE Repair

Nieuwie74 op 03 november 2017 over CE Repair Services in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
CE Repair Services heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 8 november 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, Zoals afgelopen vrijdag al door ons is aangegeven, wij hebben uw klacht in behandeling genomen en onderzocht. U heeft het defect aan uw tv twee keer gemeld. De eerste keer ontving u van ons, op basis van een...

Status Opgelost
Datum 3 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds enkele maanden flikkerd het beeld van onze LG 47 inch tv.Gebeld met LG en deze hebben CE Repair een offerte laten uitbrengen voor het maken van de tv.Deze offerte was van 21/09/‘17 en de kosten waren €195,-.Ok daar hebben we ook geen nieuwe voor en de tv is nog maar net 3 jaar oud.Helaas was er op dat moment even geen geld dus heb het even zo gelaten en uiteraard is de offerte verlopen.Op 2 November heb ik opnieuw een reparatieverzoek gedaan en wat schetst mijn verbazing de reparatie is ineens €250,- geworden en dat met net iets meer dan een maand verder te zijn.Wat een belachelijke situatie.Ja zegt de medewerker de onderdelen kunnen wel duurder geworden zijn,alles kan maar binnen een maand €55 meer vragen voor dezelfde reparatie is natuurlijk absurd.

Gewenste Oplossing:

Als het voor de oude prijs gerepareerd wordt!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar CE Repair Services over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door CE Repair Services in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat CE Repair Services een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

CE Repair Services

Heeft op 08 november 2017 om 09:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer,

Zoals afgelopen vrijdag al door ons is aangegeven, wij hebben uw klacht in behandeling genomen en onderzocht.

U heeft het defect aan uw tv twee keer gemeld. De eerste keer ontving u van ons, op basis van een op dat moment, t.a.v. de klacht/storing gemaakte analyse, een prijsopgave, deze heeft uzelf (zoals u al aangeeft) laten verlopen. Deze order is dan ook gesloten.

De tweede keer dat u de order aanmeldde is er op basis van de door u geven informatie wederom een analyse gemaakt t.a.v. de vermoedelijke oorzaak van het defect. Op dat moment bleek dat de oorzaak mogelijk ook een andere kan zijn dan in eerste instantie werd verondersteld.

U heeft dan ook twee verschillende prijsopgaven ontvangen. 1 betreft de kosten welke aan u zullen worden doorbelast in het geval de oorzaak is zoals verondersteld werd tijdens uw eerste storingsmelding/defectmelding en 1 prijsopgave op basis van uw recente storingsmelding/defectmelding. In beide gevallen worden er andere onderdelen vervangen.

Om tot een juiste analyse te kunnen komen zal het toestel fysiek moeten worden onderzocht, daarna kan de benodigde reparatie worden uitgevoerd.

Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende uitleg te hebben gegeven en dat de onduidelijkheid hiermee is opgelost.

Op 03-11 heeft u van ons een sms en e-mail ontvangen om contact met ons op te nemen voor het maken van een afspraak zodat wij de reparatie kunnen verrichten, verdere actie ligt nu bij u.

Met vriendelijke groet,
CE Repair Services.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM