Bij CBR zijn in totaal 1.615 klachten ingediend op Klacht.nl. In de afgelopen 12 maanden kwamen er 3 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10 (afgelopen 12 maanden, 1 stem), over alle jaren 1.7/10 (553 stemmen). Dien een klacht in over CBR. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over CBR in de categorie Overheid. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het oplospercentage... Lees meer >
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over CBR in de categorie Overheid. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het oplospercentage van CBR en de snelheid waarmee CBR klachten in behandeling neemt en oplost. Mocht u ook een klacht willen indienen over CBR dan kunt u dat doen door hierboven op Klacht Melden te klikken.
Hoe kan ik een klacht over CBR melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met CBR? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij CBR, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van CBR contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over CBR indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor CBR.
Hoeveel klachten zijn er over CBR?
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.615 klachten over CBR ingediend, waarvan 3 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Overheid, klachtmelden.
Lost CBR klachten op?
CBR reageert niet via Klacht.nl.
Wat zijn de meeste klachten over CBR?
De meest voorkomende klachten over CBR gaan over Overheid, klachtmelden. In de afgelopen 12 maanden zijn 3 klachten ingediend.
Hoe neem ik contact op met CBR?
U kunt contact opnemen met CBR door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Wat is de beoordeling van CBR?
CBR heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 1,7 op 10, gebaseerd op 553 beoordelingen.
Is CBR betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft CBR een gemiddelde beoordeling van 1,7 op 10 uit 553 beoordelingen en 1.615 klachten, waarop CBR via Klacht.nl niet reageert. Of CBR betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over CBR?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert CBR niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van himbard op 11 januari 2015 over CBR in de categorie klachtmelden
Een week geleden moest een goede vriend van mij afrijden. Toen ie thuis was riep ie tegen mij dat ie geslaagd was, yess, eerste keer, goed gedaan. Later verteld hij dat door een stopbord is gereden en een ingreep had.... Lees meer
Klacht van Leendert Zandbergen op 09 januari 2015 over CBR in de categorie klachtmelden
Goedendag,
Heden morgen (9 jan) heeft mijn zoon voor het eerst theorie-examen gedaan voor zijn rijbewijs in Leiden. Dat examen heeft hij niet gehaald Daar is naar zijn zeggen gebrekkig (zo bleek hem gedurende het examen) uitgelegd hoe je een fout... Lees meer
Klacht van johanna96 op 05 januari 2015 over CBR in de categorie klachtmelden
Ik heb nu voor 2 auto theorie examen dagen vrijgemaak t om vervolgens vanwege een storing naar huis te moeten gaan...
Daarna moet je een dag wachten om weer achterin de rij te gaan staan om een nieuwe examen aan... Lees meer
Klacht van Milo7778 op 05 januari 2015 over CBR in de categorie klachtmelden
Vandaag om 14:20 zou ik mijn bromfiets theorie examen moeten hebben, echter bij aankomst bleek dat dit vanwege een storing niet door kon gaan.
Ik vind het te belachelijk voor woorden dat er op zo'n moment, wanneer de... Lees meer
Klacht van Cle1111 op 05 januari 2015 over CBR in de categorie klachtmelden
Maandag 5 januari 2015. Een goed begin maar niet heus. Ik ben vanuit Den Haag naar Haarlem gekomen om de theorie auto af te leggen.
Het is best teleurstellend als er een storing blijkt te zijn. Ook omdat ik voor mijn... Lees meer
Klacht van petersedwin op 31 december 2014 over CBR in de categorie klachtmelden
Ik heb drie maanden geleden een epilepsieaanval gehad. Na drie maanden mag je dan weer autorijden. 10 november heeft de specialist een keuringsrapport en medische verklaring ingediend bij het cbr. Nu komt het cbr met een uitslag dat ik... Lees meer
Klacht van alonso1780 op 23 december 2014 over CBR in de categorie klachtmelden
Ik ben deelnemer van asp cbr dreager ik kreeg melding mijn auto neer te zetten , dag erna uitlezing alcoholslot 103 ugl zou ik hebben geblazen na gebruik ruitensproeier, en 1 punt gekregen van cbr cbr zou dit aan... Lees meer
Klacht van cherelleex op 18 december 2014 over CBR in de categorie klachtmelden
Op woensdag 17 December had ik een afspraak om 09:30 voor individueel theorie examen bij het cbr maar vanwege een storing kon ik het examen niet doen waar door ik 1,5 uur heb lopen wachten voor niks. Ik had een... Lees meer
Klacht van eenzame fietser op 18 december 2014 over CBR in de categorie klachtmelden
Mijn rijbewijs was bijna verlopen,ga voor verlenging naar gemeentehuis.
Krijg daar te horen dat ik eerst gekeurd moet worden.
Je krijgt je herinnerings brief van de RDW maar zet daar dan gelijk op dat je gekeurd moet worden !!!!!
Dan begint de procedure... Lees meer