Klacht: Herinnering betaling ???

Simons martine op 20 juni 2013 over Catalus in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Catalus
Categorie Boeken
Status Open
Datum 20 juni 2013

Een klant van Catalus heeft een gratis boekje ontvangen en zich daarna afgemeld voor een abonnement. Ondanks de afmelding ontving de klant een betalingsherinnering van 71,68€, zonder voorafgaande schriftelijke waarschuwing, en vraagt zich af wat te doen.

Mijn Klacht:

Ik heb telefonisch contact gehad met deze firma en kreeg 1 boekje gratis, daarna, als ik wou mocht ik een abonnement nemen. ( ik ken de prijs niet meer, maar was onder de 20€) het gratis boekje vond ik niet interessant dus heb ik mij afgemeld op hun volgende mail. Nu krijg ik een mail met een herinnering van een betaling van 71,68€, ik heb maar 1 gratis boekje ontvangen en heb nooit een schriftelijke herinnering gekregen. Ik moet deze in de 5 dagen betalen. Wat moet ik doen ???

Gewenste Oplossing:

Wel ..., de betaling en abonnement annuleren !

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Catalus

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Catalus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM