Klacht: loslatende coating, of glascorrosie

klacht 2024 op 09 augustus 2024 over Carl Zeiss Vision in de categorie Oogzorg en hoorzorg

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 9 augustus 2024

Een consument ervaart herhaaldelijk problemen met brillenglazen van ZEISS, waarbij vlekken ontstaan door glascorrosie, oftewel het loslaten van de coating. Dit probleem doet zich nu voor de tweede keer voor, terwijl de garantieperiode van twee jaar is verstreken, waardoor de consument zelf opdraait voor de kosten van nieuwe glazen à € 550,00 per stuk.

Mijn Klacht:

Ik heb nu voor de tweede keer dezelfde problemen met mij brillenglazen van ZEISS ik heb last van vlekken op het glas, dit ontstaat volgens de opticien door wat ze noemen glascorrosie dit is het loslaten van de coating. Dit is mij dus nu voor de tweede keer overkomen. het probleem voor mij is dat dit pas ontstaat na twee jaar de periode dat er ga nog garantie wordt gegeven. Daarna zegt ZEISS dat ze niets meer kunnen doen en draai je als consument voor de kosten op, voor mij dus voor de derde keer nieuwe glazen kopen a € 550,00 per stuk.

Gewenste Oplossing:

het serieus nemen van de klacht en je niet beroepen op een op de twee jaar garantie maar een oplossing zoeken samen met de consument.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Carl Zeiss Vision
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Carl Zeiss Vision

Reactie van de melder van de klacht klacht 2024

1 jaar geleden - Na gebekd te hebben ZEISS waren ze niet bereid iets te doen met mijn klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Carl Zeiss Vision nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klacht 2024
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM