Klacht: Geld terug gevraagt van een bestelling dat niet geleverd word

H.Aydemir op 20 december 2020 over Carethy in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Carethy
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 20 december 2020

Een klant heeft bijna twee maanden geleden een product besteld bij Carethy, maar dit is nog steeds niet geleverd. Ondanks herhaalde verzoeken om het geld terug te krijgen, heeft de klant op 20 december nog steeds geen product of terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Bijna 2 maanden terug een Product besteld wordt niet geleverd, wij vragen ons geld terug het is nu 20 december en hebben nog niets ontvangen geen product en ook het bedrag niet terug gekregen

Gewenste Oplossing:

Product nummer PHA-NL-201107100455438
Geschatte leverings datum was november tot 1 dec 2020
Bedrag is 173, 43 €
Product wordt niet geleverd ik vraag mijn geld terug en dat wordt ook niet overgemaakt kunt u mij hiermee helpen?

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Carethy

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Carethy nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door H.Aydemir
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM