Klacht: zender pakket niet compleet

Harrie 008 op 05 januari 2012 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

We hebben begrepen dat de klantenservice u een oplossing geboden heeft door een monteur langs te sturen. Hopelijk wordt hiermee uw melding verholpen. Met vriendelijke groet, WebCare CanalDigitaal

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 5 januari 2012

Een klant van Canaldigitaal heeft problemen met het ontvangen van ongeveer 30 zenders op beide decoders, ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice. Na het volgen van hun adviezen en het staken van betalingen voor de afgelopen drie maanden, heeft de klant nog steeds geen oplossing of reactie ontvangen, terwijl de ontbrekende zenders, waaronder regionale zenders, belangrijk zijn voor het kijkgedrag. De klant verwacht het volledige pakket waarvoor betaald wordt.

Mijn Klacht:

Pakket niet meer compleet, op beide decoders ontbreken ongeveer 30 zenders. Diverse keren gebeld en gemaild, maar zijn niet tot een oplossing gekomen. Heb alle adviesen van hun opgevolg, maar geen resultaat. Heb nu betalingen gestoneerd van de laatste 3 maand, en begin weer te betalen als alle zenders weer te ontvangen zijn. Heb nu nog geen reactie van hun weer gehad. Tot op heden nog steeds zenders weg, waaronder ook de regionale zenders, die we redelijk vaak bekijken. Ik vindt dat wij betalen voor het compleet pakket, dan wil ik ze ook volledig ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Compleet zenderpakket terug op beide decoders, zowel kamer als slaapkamer. Dan start ik weer met betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 12 januari 2012 om 14:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben begrepen dat de klantenservice u een oplossing geboden heeft door een monteur langs te sturen. Hopelijk wordt hiermee uw melding verholpen.

Met vriendelijke groet,

WebCare CanalDigitaal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie