Klacht: drab in melk

majanne heemskerk op 23 mei 2020 over FrieslandCampina in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ FrieslandCampina has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 mei 2020

Een consument heeft gemeld dat er drab onderin de beker melk zit na het inschenken, wat bij de gehele doos het geval is. Ondanks het goed schudden van de verpakking en het feit dat de melk niet over de datum is, blijft het probleem bestaan. Eerder heeft de consument deze klacht al ingediend, maar er lijkt geen adequate reactie te zijn gekomen van het bedrijf.

Mijn Klacht:

mijn klacht is dat er drap onder in beker zit naar het opdrinken .Dit was bij de hele doos zo.Wel goed geschud en ook niet over de datum. Ik heb dit al eerder gemeld maar schijnbaar vind u dat niet interessant!

Gewenste Oplossing:

de oplossing ligt bij U

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM