Klacht: Campina Yoghurt mild

SandraHoogkamer op 07 april 2021 over FrieslandCampina in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ FrieslandCampina has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 7 april 2021

Een consument heeft klachten over de Campina Yoghurt mild van FrieslandCampina. De yoghurt is de afgelopen weken waterig en de smaak is veranderd, wat heeft geleid tot ontevredenheid. De klant, die normaal gesproken tevreden is, vindt de huidige kwaliteit niet acceptabel.

Mijn Klacht:

Afgelopen weken is de yoghurt mild erg waterig. De smaak is anders en helaas ook al door de gootsteen gespoeld. Net wederom een pak geopend deze is ook niet lekker, ook erg waterig. Ben altijd zeer tevreden, maar deze kwaliteit is echt onder de maat.

Gewenste Oplossing:

Ik ben weer tevreden wanneer de kwaliteit weer goed is, smaak op orde en geen waterige yoghurt meer hoeven te consumeren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM