Klacht: Slechte ontvangst televisiebeeld

John van der Horst op 13 augustus 2018 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 september 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Van der Horst, Ik zie dat u opnieuw heeft gevraagd om een update voor uw compensatieverzoek. U heeft per e-mail een reactie gehad op uw compensatieverzoek. Er is toen door ons onderzocht of u wettelijk in aanmerking komt...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 13 augustus 2018

Sinds juni 2018 ervoer de klager samen met andere bewoners in de buurt een slecht televisiebeeld met blokjesvorming en wegvallend geluid op alle zenders. Na meerdere meldingen en een bezoek van een monteur, werd uiteindelijk een defect onderdeel in een verdeelkast geïdentificeerd en op 10 augustus vervangen, waardoor het probleem werd opgelost.

Mijn Klacht:

Sinds juni 2018 hebben wij bijzonder slecht televisiebeeld op alle zenders en alle televisies in onze woning. Blokjesvorming en het wegvallen van het geluid. Dit was het probleem bij alle bewoners in de gehele buurt die aangesloten waren bij Caiway. Diverse malen gemeld (ook door andere bewoners van ons complex) bij Caiway en er is eind juni zelfs een monteur gestuurd naar mijn woonadres. Deze heeft in de woning geen probleem geconstateerd. Na vele klachten door diverse bewoners is er door Caiway geconstateerd dat er een onderdeel in een verdeelkast hier in de buurt defect was en dit vervangen diende te worden. Deze reparatie heeft op 10 augustus j.l. plaatsgevonden waarmee het probleem eindelijk is opgelost.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de kosten van mijn abonnement en bijkomende kosten van extra pakketten voor minimaal 2 maanden gecompenseerd worden. (ik heb het bij Caiway zelf geprobeerd maar kreeg binnen 5 minuten een afwijzend antwoord dat zij wettelijk in hun recht staan om niet te compenseren)

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van

7 jaren geleden - Geachte heer van der Horst, Bedankt voor uw bericht. Allereerst willen wij onze excuses aanbieden voor het ongemak dat u de afgelopen maanden heeft ervaren. Wij begrijpen dat het vervelend is om zolang een storing te hebben gehad. Wij zien dat u naast deze klacht ook een compensatieverzoek heeft ingediend. Wij hebben uw klacht doorgegeven zodat deze meegenomen kan worden in het beoordelen van het compensatie verzoek. Wij zullen deze klacht open laten staan en zullen het compensatie verzoek in de gaten houden. Onze collega's zullen dit in behandeling nemen. Met vriendelijke groet, Jeanine Caiway Webcare Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 10 september 2018 om 11:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Van der Horst,

Ik zie dat u opnieuw heeft gevraagd om een update voor uw compensatieverzoek. U heeft per e-mail een reactie gehad op uw compensatieverzoek. Er is toen door ons onderzocht of u wettelijk in aanmerking komt voor een vergoeding. Daaruit is gebleken dat u niet voldoet aan de voorwaarden voor een compensatie.

Ik hoop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Anas
Caiway Webcare Team

John van der Horst

Heeft op 10 september 2018 om 15:10 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Schande.
Bijna 2 maanden geen tv kunnen kijken en diverse klachten ingediend.
Eerste reactie kwam 4 minuten na mijn brief/verzoek.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie