Klacht: Niet meer werken van de digitale ontvanger met recorder (Cisco)

1375496 op 07 maart 2015 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

We hebben telefonisch contact met de klant opgenomen en de situatie besproken. In overleg met de klant sluiten wij deze melding.

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 7 maart 2015

Na de overstap van Ziggo naar Caiway ondervond de klant problemen met de digitale ontvanger met recorder van Cisco, die bleef knipperen. Ondanks het advies van de monteur om de fabrieksinstellingen opnieuw in te stellen, bleef het probleem bestaan en werd er door de klantenservice gesteld dat de oorzaak bij Ziggo lag. De klant besloot uiteindelijk een nieuwe ontvanger aan te schaffen, aangezien er geen bevredigende oplossing werd geboden.

Mijn Klacht:

Op 3 maart jl. heeft een door Caiway aangewezen montuur mijn overstap van Ziggo naar Caiway geregeld. Na installatie bleef een groen lampje op mijn Cisco digitale ontvangen met recorder knipperen. Monteur zei dat het vanzelf zo wel zou overgaan. Zo niet, dan de fabrieksinstellingen opnieuw instellen. 5 maart knipperde het lampje nog. Dus fabrieksinstellingen opnieuw ingesteld. Resultaat ïnstalleren niet gelukt”. Klantenservice gebeld met uiteindelijk hetzelfde resultaat. Probleem ligt bij Ziggo en niet bij ons werd er gezegd. Hun oplossing is een recorder bij Caiway huren. Van coulance was geen sprake. Dit probleem was al eerder vastgesteld. Geen echte oplossing dus. Heb beslaten om een nieuwe ontvanger met recorder te kopen a 240 Euro. Mijn dochter in Almelo is hetzelfde overkomen.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht dat Caiway actief meedenkt en een acceptabele oplossing biedt. Ben nl. door Ziggo en Caiway over moeten stappen. En volgens de folders was de overstap naar Caiway de beste en meest simpele oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van

11 jaren geleden - Wij hebben zojuist telefonisch contact gezocht, helaas belden we niet gelegen. We zullen het op een ander moment nog een keer proberen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 11 maart 2015 om 12:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben telefonisch contact met de klant opgenomen en de situatie besproken. In overleg met de klant sluiten wij deze melding.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie