Klacht: Modem defect

Hosa op 20 september 2019 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 september 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Hospers, Allereerst onze welgemeende excuses, wij vinden het vervelend dat dit alles zo gelopen is. Ik heb even uw gegevens erbij gehaald en ik zie dat het modem inmiddels geleverd is. Ik zie ook dat er een monteur...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 20 september 2019

Een klant van Caiway meldde een defecte modem en kreeg te horen dat er een nieuwe zou worden opgestuurd. Na meerdere telefoontjes bleek dat de modem niet leverbaar was door een tekort, waardoor de klant zonder internet en telefoon kwam te zitten, wat problematisch was gezien de situatie thuis. De klant uitte zijn onvrede over de communicatie en het gebrek aan voorraad.

Mijn Klacht:

Dinsdag gebeld met Caiway ivm een defecte modem. Ze zouden de volgende dag een nieuwe opsturen. Donderdag geen modem. Gebeld: deze was toch echt opgestuurd. Vrijdag geen modem. Weer gebeld. Deze was woensdag al verzonden maar ze konden niet zien waar deze nu was want er was geen trek en trace code. Gezegd dat ik dit raar vond en de medewerkster wilde na enig aandringen toch wel even verder navragen. Na ongeveer 10 minuten in de wacht te hebben gestaan vertelde ze dat de modems momenteel niet leverbaar zijn!! Er waren veel defecte modems en hierdoor niet meer op voorraad.
Dit houdt dus in dat we komend weekend zonder internet en telefoon zitten. Dat met 2 pubers in huis en heel veel zaken die geregeld moeten worden is dat geen pretje. Bovendien liegen ze je dus eerst gewoon voor bij Caiway. Ze doen het allemaal gewoon af met sorry maar u moet het er maar mee doen. Dit is het zoveelste incident die we hebben met Caiway. Ik heb een klacht persoonlijk bij hen ingediend maar er wordt er wordt gewoon niet op gereageerd. Ze beloven van alles maar er gebeurd niets.

Gewenste Oplossing:

Als we weer internet en telefonie hebben

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 23 september 2019 om 17:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Hospers,

Allereerst onze welgemeende excuses, wij vinden het vervelend dat dit alles zo gelopen is. Ik heb even uw gegevens erbij gehaald en ik zie dat het modem inmiddels geleverd is. Ik zie ook dat er een monteur aangestuurd wordt voor de installatie.

Wij gaan ervan uit dat alles verder netjes wordt opgepakt. Nadat alles werkzaam is, kunt u contact opnemen met ons via Facebook of Twitter. Wij zullen dan kijken of wij u tegemoet kunnen komen voor het ongemak.
Bij vragen kunt u altijd contact opnemen met onze klantenservice.

Ik hoop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Lisette
Caiway Webcare Team

Hosa

Heeft op 23 september 2019 om 17:50 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Er is inderdaad een modem verstuurd. Deze na het indienen van de klacht meteen ontvangen ondanks dat ze niet leverbaar waren!
Helaas was deze stuk. Zaterdag meteen weer gebeld; er zou een nieuwe worden opgestuurd naar aangezien ik helemaal niets meer geloof en vertrouw bij Caiway vandaag nogmaals gebeld. Niets bekend van een defecte modem en ze maken er een melding van dat deze wordt opgestuurd. Er is dus nog niks opgelost. Ook het inschakelen van een monteur moet ik zelf regelen. Dus tot nu toe geen oplossing Caiway!!!. Inmiddels een week zonder internet en telefoon.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie