Klacht: Mijn klacht opgelost? NIET WAAR. *UPDATE* per 29/5 opgezegd!!

Chooch op 30 april 2014 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

We hebben telefonisch contact gehad met de klant. Ze heeft besloten haar abonnement bij Caiway te beëindigen. Met vriendelijke groet, Harma Caiway Webcare Team

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 30 april 2014

Een klant van Caiway is ontevreden over de afhandeling van zijn klacht, die volgens het bedrijf als opgelost is gemarkeerd. Ondanks een telefoontje van de klantenservice, dat op een ongelegen moment plaatsvond, blijft de klant problemen ervaren met de dienstverlening, waaronder een defecte coaxkabel en herhaaldelijke uitval van radio en tv. De klant merkt op dat veel buren inmiddels zijn overgestapt naar andere aanbieders.

Mijn Klacht:

Er staat dat mijn klacht is opgelost maar dat klopt niet! Klantenservice heeft mij gebeld maar belde ivm omstandigheden zeer ongelegen, afgesproken dat ze mij in week 21 terugbeld. Wel hebben ze mij een nieuw coax kabeltje gegeven die 1 te kort is en 2 geen verschil biedt. Vandaag 26 april ligt caiway weer plat dus weer geen radio of tv. Ook al zijn de dames op de klantenservice vriendelijk, de service en klantvriendelijkheid qua bedrijf is echt zeer en zeer slecht. Bij ons in de straat is op 2 huishoudens na ( inclusief mezelf) iedereen over gestapt naar KPN of telfort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van

11 jaren geleden - We hebben klant gebeld, maar krijgen geen gehoor. We proberen later in de week nogmaals contact te krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 21 mei 2014 om 15:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben telefonisch contact gehad met de klant. Ze heeft besloten haar abonnement bij Caiway te beëindigen.

Met vriendelijke groet,

Harma
Caiway Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie