Klacht: Jaren lange problemen met Caiway Coax Internet

startoursg24t op 08 december 2019 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 januari 2020
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer,mevrouw Westgeest, Wij hebben nog geen reactie van u ontvangen. Zonder gegevens kunnen wij helaas niets voor u betekenen. Wij zijn hierdoor genoodzaakt om deze klacht af te sluiten. Zoals mijn collega aangaf, kunt u ons via één van...

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 8 december 2019

Na twee jaar met stelselmatige problemen met de internetverbinding van Caiway, heeft de klant herhaaldelijk om hulp gevraagd, maar kreeg aanvankelijk geen adequate ondersteuning. Ondanks het vervangen van apparatuur en het ontvangen van een nieuw modem, blijven de verbindingsproblemen aanhouden, met frequente uitval van de verbinding. Uiteindelijk is er een kabelmonteur ingeschakeld om het probleem te verhelpen.

Mijn Klacht:

Caiway, Gewoon Bizar Slecht!

Sinds 2 jaar hebben wij hier binnen ons huishouden stelselmatige problemen met de internet verbinding van Caiway. In het begin van deze periode werd er doodleuk verteld dat we nog niet vaak genoeg gebeld hadden bij een aanvraag om hier te komen kijken, dat terwijl er aangegeven was dat ik zelfs kabels, routers en switches had vervangen uit voorzorg, dat ik mijn collega die bij Siers Telecom werkt had gevraagd om te kijken. Maar hulp bleef uit. Uiteindelijk na heel veel klagen een nieuw modem ontvangen. Echter blijven de problemen zich voordoen, de verbinding valt meerdere malen per dag uit, maar soms ook een aantal dagen niet, naarmate de tijd verstrijkt wordt dit echter steeds erger. Enige tijd geleden alsnog weer een kabelmonteur van Bam Infra over de vloer gehad, deze constateerde een te hoge impedantie op de verbinding, kabels werden vervangen, ISRA, vervangen, coax kabel tussen ISRA en Modem ook vervangen, echter problemen blijven. Diverse malen aangegeven dat ons vermoeden bij de veldversterker in de wijkcentrale ligt, deze staat letterlijk 2.5 meter van onze voordeur af, maar men wil er niet aan. Anno nu is de verbinding dermate slecht dat het beheer van mijn webwinkel amper meer kan, het spelen van online games niet gaat, en het bekijken van online video’s niet eens wil laden. Na 2 jaar ben ik het dan met Caiway zo vreselijk zat om steeds maar weer van het kastje naar de muur gestuurd te worden dat we ons nu gaan bereden op een juridische procedure, dit heeft nu lang genoeg geduurd.

Lucien Westgeest

Gewenste Oplossing:

Ik geloof niet meer dat dit goed komt, mocht Caiway het tegendeel willen bewijzen, dan nodig ik ze graag uit om eens heel fatsoenlijk en een adequaat onderzoek in te stellen wat er gaande is. Wat mij betreft vervangen ze alles, de wijkkast, de veldversterkers, de kabels in de grond, het maakt niet uit. Maar zorg in ieder geval dat na 2 jaar de verbinding eindelijk eens fatsoenlijk werkt, waar betalen we anders voor?

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van

6 jaren geleden - Geachte heermevrouw Westgeest, Allereerst excuses voor onze late reactie. Wij vinden het vervelend om te horen dat u zoveel problemen ervaart met onze diensten. Ik lees dat dit al erg veel tijd en frustratie heeft gekost. Wij willen graag kijken wat er aan de hand is en hoe we dit voor kunnen verhelpen. In deze klacht hebben we nog geen gegevens van u doorgekregen. Kunt u uw postcode en huisnummer doorgeven? Dit kan o.a. via Facebook, Twitter, WhatsApp enof de chat via onze website. U mag uiteraard ook reageren op deze klacht. Wij zien uw reactie graag tegemoet. Met vriendelijke groet, Jeanine Caiway Webcare Team

Bericht van

6 jaren geleden - Geachte heer,mevrouw Westgeest, We hebben helaas nog geen reactie van u mogen ontvangen op ons verzoek om uw adresgegevens aan ons door te geven. Zonder deze informatie kunnen we helaas niks inzien en ook deze klacht niet behandelen om samen tot een oplossing te komen. Zoals mijn collega aangaf kunt u dit doorgeven o.a. via Facebook, Twitter, WhatsApp of de chat via onze website. U mag uiteraard ook reageren op deze klacht. We zien graag uw reactie tegemoet. Met vriendelijke groet, David Caiway Webcare Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 11 januari 2020 om 10:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer,mevrouw Westgeest,

Wij hebben nog geen reactie van u ontvangen. Zonder gegevens kunnen wij helaas niets voor u betekenen. Wij zijn hierdoor genoodzaakt om deze klacht af te sluiten.

Zoals mijn collega aangaf, kunt u ons via één van de andere kanalen benaderen. Wij helpen u dan uiteraard graag verder.

Met vriendelijke groet,

Jeanine
Caiway Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door startoursg24t
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie