Klacht: geen internet

anjadeklerk op 30 maart 2015 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

We hebben telefonisch contact opgenomen en klant een gepaste compensatie geboden. Klacht gesloten!

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 30 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op vrijdag 6 maart heb ik geprobeert om het pakket te installeren wat niet is gelukt. In het weekend voor 10 maart (de activeringsdatum) heb ik telefonisch (Mobiel) contact gehad met een medewerkster van Caiway. Ik zou graag een financiele tegemoetkoming zien omdat het een storing van buitenaf bleek, de monteur is inmiddels geweest op 30 maart j.l en heeft de storing netjes verholpen.

Gewenste Oplossing:

met een financiele tegemoetkoming voor mijn mobiele telefoonkosten en het gebrek van mijn eigen internet van caiway
Ik heb aan gegeven begin februari dat ik het pakket 20 februari wilde gaan gebruiken. Maar helaas na een paar pogingen is het niet gelukt.
Van 20 februari t/m 10 maart heb ik gebruik mogen maken van internet van iemand anders, die ik een vergoeding heb gegeven van € 20.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 30 maart 2015 om 15:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben telefonisch contact opgenomen en klant een gepaste compensatie geboden. Klacht gesloten!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie