Klacht: Entone werkt niet

Nicoledekker op 04 januari 2015 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

We hebben klant per e-mail geinformeerd dat we haar een nieuwe Entone toezenden.

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 4 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De entone pauzeert de tv niet meer. Het beeld wordt wel stil gezet, maar op de achtergrond draait alles door. Om eerder opgenomen programma’s terug te kijken moet de entone iedere keer opnieuw een recet hebben. De entone neemt ook geen programma’s meer op, of hij neemt ze onvolledig op. Soms lukt dit nog wel wanneer opnieuw de stroom er helemaal vanaf is geweest.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer de enton weer naar behoren werkt en ik weer interactief tv kan kijken/openemen/opnames afspelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 05 januari 2015 om 15:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben klant per e-mail geinformeerd dat we haar een nieuwe Entone toezenden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie