Klacht: Een en al ellende

lotjuh op 19 oktober 2018 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 oktober 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Hondebrink, Caiway levert diensten tot aan het punt waar het signaal de woning binnenkomt. Dit heet het Abonnee Overname Punt (AOP). Caiway is verantwoordelijk voor een goede levering van diensten tot aan dit punt. Wat hierna komt is...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 19 oktober 2018

Na de overstap van Ziggo naar Caiway ondervond de klager aanzienlijke problemen met de installatie en werking van de diensten. Ondanks herhaalde pogingen om het installatiepakket compleet te krijgen en contact met de klantenservice, bleef de situatie onopgelost en kon de klager geen televisie kijken. De klager uitte ook kritiek op de kwaliteit van de klantenservice, die volgens hem niet adequaat was.

Mijn Klacht:

De verplichte overstap van Ziggo naar Caiway… En sindsdien een en al ellende.

Het begon met een niet compleet installatiepakket. Na 2x naar de Caiway met een enorme wachttijd, moest ik alles hebben.

Ook toen werkte het nog niet. De Humax bleek te missen en deze is nagestuurd. Omdat ik door de bomen het bos niet meer zag heb ik beroept op de installatie garantie.

Er werd gezegd dat de monteur niet geregeld kon worden omdat het te druk was in de regio Twente.

Na meerdere keren kabels en batterijen kopen en contact met de technische dienst was er nog niks opgelost en kon ik nog steeds geen tv kijken, ook de Humax heeft nooit gewerkt.

Om mensen zaken te laten kopen komt mijn inziens door studenten die op de helpdesk werken. Een goedkope manier van personeel maar zonder productkennis.

Omdat er geen keuze is ben ik na 3 jaar ellende overgestapt naar glasvezel vorige maand. Er werd mij verteld dat dit altijd moest werken.

Er is een monteur geweest en die heeft alles aangesloten. Het waren 3 mooie weken maar ook glasvezel werkt niet.

Ineens is mijn signaal weg. De student van de helpdesk kan mij wederom niet helpen. Alleen met een monteur van de Cogas kan langs komen.

Wanneer het aan de binnen installatie ligt (lees de apparatuur die Caiway mij gestuurd en aangesloten heeft) zijn de kosten van 40 euro voor mij.

Hier ga ik niet mee akkoord want je zal zien dat het apparatuur ligt en Caiway mij nog meer op kosten jaagt.

Kortom Caiway laat klanten in de kou staan. Het gaat ze alleen om geld binnen te harken en niet om de diensten te leveren waar je immers elke maand netjes de rekening voor voldoet.

Helaas worden andere aanbieders niet toegelaten en hebben zij een monopolie positie op de Almelose kabel.

Gewenste Oplossing:

Als alles eens werkt volgens voorwaarden zonder dat ik weer op extra kosten wordt gejaagd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

7 jaren geleden - Geachte mevrouw Hondebrink, Inmiddels hebben wij u per e-mail op de hoogte gesteld over de procedure met betrekking tot monteursbezoeken en de voorwaarden die daarbij horen. Mijn collega's hebben aangegeven als het aan de apparatuur ligt die wij hebben verzonden, er geen voorrijkosten in rekening worden gebracht. Dit is per e-mail aan u bevestigd. Wij helpen u graag en willen u vriendelijk verzoeken om een afspraak in te plannen zodat wij de storing die u ervaart op tv kunnen oplossen. U kunt hiervoor bellen met 088 2249 111. Wij zijn vandaag bereikbaar tot 21:00. Met vriendelijke groet, Lisette Caiway Webcare Team

Reactie van de melder van de klacht lotjuh

7 jaren geleden - Goedemiddag Lisette, Zoals ook per mail aangegeven ga ik op mijn verzoek geen monteur aanvragen. Wanneer jullie in gebreke blijven met leveren omdat er iets bij jullie mis zit, dienen jullie dit op te lossen met de klant en niet financieel over de rug van de klant. Dus dan dient een eventuele momteur vanuit jullie te komen en niet vanuit mij. Met vriendelijke groet, Charlotte

Caiway

Heeft op 19 oktober 2018 om 17:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

lotjuh

Heeft op 19 oktober 2018 om 17:40 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Zoals al eerder gezegd is de binnen bekabeling en apparatuur allemaal door jullie geleverd en 3 weken terug gemonteerd door jullie monteur. Ik wil eerst een check of dit wel deugdelijk apparatuur omdat ik ook andere ervaringen met jullie spullen heb. Dus graag eerst binnenshuis jullie geleverde spullen controleren voordat ik akkoord ga met een monteur buitenshuis. Zodat ik niet door jullie met extra kosten kom te zitten

Alle klachten die gemeld zijn door lotjuh
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie