Mijn Klacht:
Voor mijn ouders zou ik een compleet pakket regelen bij caiway. Dus belde ik de klantenservice 21-11-16 op naar prettig gesprek met een vriendelijke jonge man uit eindelijk op F pakket uit gekomen maar moest dit effe checken wat er bekabeling in het huis lag. Dit ben ik toen direct gaan doen.
Deze jonge man zou mij die avond terug bellen maar dit gebeurde niet dat ik zelf contact heb gezocht. Nu ben ik vanavond om 18.06 door een dame van Caiway terug gebeld dat ik het pakket niet kon afnemen. Dit is niet wat er de dag ervoor was afgesproken. En als je dan vraag om opheldering van een leidinggevende krijg je die niet aan de telefoon, want immers leidinggevende praten nooit met klanten.
Gewenste Oplossing:
Wij zouden tevreden zijn met de beloofde de diensten van Caiway het F pakket met 2x entone en onbeperkt bellen inclusief gratis verzending dit was ook belooft op 21-11-16 door de jonge man in kwestie.

