Mijn Klacht:
Goed deeltje 37:
@Jan: dat heb je wel eens met mensen die MOETEN werken!
Na de vorige ronde en nadat er geen monteur is geweest (Gelukkig) werkte het signaal spontaan perfect! Blijkbaar kan het dus ook na de 36e keer zonder een monteur (ruisvrij met medewerker gemeten). Opvallend is wel dat ik in 2 maanden tijd 3x uit het niks een monteur aan me deur heb gehad, door een manager teruggebeld zou worden (1x gedaan, geen nummer achter gelaten en niet een uurtje later is opnieuw proberen). Het is duidelijk dat het achter met een onderonsje is geregeld en blijkbaar is opgelost. Vooral dank voor het niet informeren over de status wat me 20x beloofd is.
Maar nu, sinds gisteren weer storing. Heel Gouda heeft Internet maar ik niet. De helpdeskmedewerkster wil weer een monteur sturen, weer hetzelfde liedje. Meer dan 24 uur later nog steeds geen internet. Helpdesk beweert dat het bij de Recam ligt. Hier heb ik helemaal niks aan.
Conclussie:
1) Caiway heeft geen invloed op de werkzaamheden van de Rekam;
2) Caiway kan door punt 1 vooral geen dienst leveren. Want ze kunnen de dienst niet garanderen;
3) Caiway liegt: Monteurs kunnen niet s ‘avonds langskomen. Dit is pertinent een Leugen! Ik heb de Rekam monteurs gesproken en zij komen gewoon s ‘avonds langs;
4) Ik heb nu meer dan 3 maanden in totaal geen internet, niemand die het boeit;
5) Helpdesk maakt beloftes welke zij niet nakomen, ook vertellen zij feiten ten aanzien van de Rekam welke dus niet waar zijn (zie punt:3); Anders gezegd geen enkele medewerker spreekt buiten het netwerk van de Caiway de waarheid;
6) Ik betaal gewoon veel te veel, voor een veel te slecht product. Als consument ervaar ik dat als een defect product welke dus geretourneerd mag worden. O wacht even @overheid: Caiway heeft hier een monopolie!
Samenvattend: gewoon onbetrouwbaar, blijf er ver vandaan indien mogelijk! Klanten adviseer ik dan ook de Caiway te mijden neem VDSL van een KPN of Tele2. Deze is aantoonbaar wel betrouwbaar waarbij de monteur ook nog is s ‘avonds kan komen (bron: KPN)
Gewenste Oplossing:
Werkend internet meer vraag ik niet

