Klacht: Alles-in-een: Nog steeds hetzelfde probleem

Jure01 op 01 juni 2015 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

We hebben zojuist telefonisch contact opgenomen en de klant gesproken. Klant is het nog steeds niet eens met onze oplossing (creditatie van 3 maanden abonnementskosten). Wij kunnen geen hogere compensatie dan dit bieden. Meneer wil wellicht gaan opzeggen nav de...

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 1 juni 2015

Een klant van Caiway heeft herhaaldelijk geklaagd over een slechte internetverbinding die regelmatig uitvalt, ondanks meerdere telefoontjes naar de klantenservice. De klant voelt zich niet serieus genomen, aangezien eerdere berichten niet zijn beantwoord en de klacht als opgelost is gemeld, terwijl de problemen aanhouden. De aangeboden compensatie van een maand zonder abonnementskosten wordt als onvoldoende ervaren, gezien de extra kosten voor apparatuur die de klant heeft moeten maken.

Mijn Klacht:

Op 19 maart 2015 heb ik een reactie gegeven op de oplossing van Caiway. Daarna heb ik nog een paar keer gebeld zonder resultaat. Wij hebben nog steeds een slechte verbinding qua internet die er regelmatig uitvalt. Het is niet te begrijpen dat Caiway zo omgaat met hun klanten. Zo een ervaring heb ik nog nooit gehad. Wij waren klanten van KPN die hun zaken wel op orde hebben. Nu mogen we niet overstappen van Caiway en zitten we vast aan een slechte internetverbinding. Ze hebben niet eens de moeite genomen om mijn eerdere bericht van 19 maart te beantwoorden en hebben de klacht als opgelost gemeld. Hun oplossing is een maand geen abonnementskosten, terwijl ik al een paar honderd euro kwijt ben aan verbindingskastjes en kabels voor door het huis.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de klacht echt opgelost is of Caiway mij per direct laat overstappen naar een andere provider. Ik heb vanaf het begin al gemeld dat er problemen zijn. Dat heeft hun monteur ook geconstateerd en toch zit ik een jaar aan het contract vast.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van

10 jaren geleden - Zojuist de klant gebeld maar kwam op de voicemail deze ingesproken dat we op een ander moment het nogmaals proberen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 06 juni 2015 om 14:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben zojuist telefonisch contact opgenomen en de klant gesproken. Klant is het nog steeds niet eens met onze oplossing (creditatie van 3 maanden abonnementskosten). Wij kunnen geen hogere compensatie dan dit bieden. Meneer wil wellicht gaan opzeggen nav de tariefswijziging.

Met vriendelijke groet,

Jeanine Ackermann
Caiway Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie