Klacht: Afsluiten van vaste telefoon en deskundigheid van medewerkers

Lideweij Edeling op 25 juni 2020 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 juni 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Edeling, Fijn om te horen dat het, ondanks dat u via meerdere kanalen contact met ons op moest nemen, toch gelukt is om het abonnement om te zetten. Ik zie dat mijn collega u uit coulance de aanbieding...

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 25 juni 2020

Een klant van Caiway heeft problemen ervaren bij het afsluiten van hun vaste telefoon, met lange wachttijden en onduidelijke antwoorden via verschillende contactmethoden. Na meerdere pogingen via telefoon, WhatsApp en chat, kreeg de klant uiteindelijk hulp van een medewerker die een nieuw abonnement kon regelen. De klant is tevreden met de uiteindelijke oplossing en het nieuwe internetabonnement.

Mijn Klacht:

We willen van onze vaste telefoon af en probeerden dit eerst telefonisch te regelen, maar ik had hele lange wachttijden op een heel ander nummer: 0882249111.
Dan via de watts app. Daar ben ik heel lang op aan het wachten geweest. Toch weer proberen te bellen en daarna ben ik over gegaan op de chat. Inmiddels 5 uur en dan pas antwoord. En geen duidelijk antwoord en dan is het 21 uur geweest en ging het vandaag ‘s middags pas verder. Eindelijk iemand die zei dat we een ander abonnement af te sluiten.
Gebeld met Carlo en op een ander nummer 0797504355 en die heeft het kunnen regelen. Internettv voor €35, per maand voor 6 maanden en daarna €61,50 pm. Top
Naar aanleiding van een advertentie uit de nieuwe meerbode met een aanbieding van een gratis JBL Charge Essential bluetooth speaker twv €120,00 maar hij kan niet ons die kan geven, want wij zijn vaste klanten en dit was voor nieuwe abonnees. Dit staat niet in de advertentie. Misleidend en niet eerlijk.

Gewenste Oplossing:

Wij zouden het terecht vinden als wij gewoon ook de speaker zouden krijgen. Ondanks dat wij al heel lang vaste klant bij u zijn, die moet je ook koesteren. Om het bijna twee dagen nodig te hebben om iets te regelen tegemoed te komen. Aangezien wij wel bij u blijven als klant.

Verder in de advertentie melden dat het een aanbieding is voor nieuwe leden.

Tot slot uw medewerkers beter scholen. Zij hadden ons ook deze deal aan kunnen bieden.

Met vriendelijke groeten,
Lideweij Edeling

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 26 juni 2020 om 09:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Edeling,

Fijn om te horen dat het, ondanks dat u via meerdere kanalen contact met ons op moest nemen, toch gelukt is om het abonnement om te zetten.

Ik zie dat mijn collega u uit coulance de aanbieding voor de eerste 6 maanden korting heeft gegeven. Dit is normaal een aanbieding die ook enkel geldt voor nieuwe klanten, maar aangezien we uiteraard al onze klanten tevreden willen houden, heeft mijn collega u dit aanbod gedaan.

De JBL speaker daarentegen, is iets wat we echt enkel aan nieuwe klanten aan kunnen bieden. Dit staat ook vermeld in de actievoorwaarden waar naartoe wordt gelinkt op de webpagina van de speaker actie. Zie: https://cdn.caiway.nl/-/media/20200603-jbl.pdf?lanl-nlhashACDE3C647CB9DB46379CBEF536D31E40

Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Brian
Caiway Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door Lideweij Edeling
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie