Klacht: Oplichterij

Dianahendrikse116 op 02 december 2021 over bylisannemarie in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 2 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb twee minibeamers besteld en 2x kerstverlichting (op 23 november). Ik heb een bestelbevestiging gehad en een paar dagen later een verzendbevestiging. Er is echter helemaal niets verzonden (had met track and trace code besteld).
Ik heb nu 2 mails gestuurd naar hen, maar ik krijg geen antwoord. Ik denk dat ze gewoon niet bestaan en dat ik dus voor een behoorlijk groot bedrag opgelicht ben.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de artikelen deze week nog verstuurd worden (met track and trace) of anders wil ik mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over bylisannemarie

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over bylisannemarie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Dianahendrikse116
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten