Mijn Klacht:
Geachte meneer/mevrouw,
Gisteren, 29-10-2015, wilde ik met de bus van lijn 4, vanuit de bushalte op Witbrantlaan West naar het Centraal Station in Tilburg.
Ik haalde de bus van 11.36 niet, maar ik was in het huis bijna langs de bushalte, waardoor ik kon zien of die kwam. Hij kwam niet. Ik liep daarna voor de bus van 12.06. Deze bus zou volgens 9292 vertraging hebben tot 12.09, maar ik stond om 11.51 bij de bushalte.
Samen met drie andere mensen en een hondje. Tot mijn grote verbazing was de bus er om 12.15 nog niet, maar ik dacht ik wacht nog wel een bus. Dat betekende dat de volgende bus om 12.36 zou komen. Ondertussen was een vrouw gegaan, omdat ze op deze manier haar afspraak niet meer zou redden. De twee andere vrouwen en ik stonden samen met het hondje, Billy, nog op het busstation.
Na ruim een kwartier gewacht te hebben, kwam er tot mijn grote schrik nog altijd GEEN bus! ook om 12.45 was er nog steeds geen bus. De twee vrouwen en hun hondje Billy zaten al vanaf 11.40 uur te wachten. Wat ik ook nog zag tot mijn grote schrik, was dat de bus wel de rotonde nam aan het einde van de straat en dus wel degelijk reed, maar gewoon een aantal bushaltes oversloeg?? Dit is wel heel raar, maar nu kan de buschauffeur gerust zeggen dat die wel langs is geweest, maar dit vind ik niet heel netjes. Het is niet goed om te liegen! Ik heb daar letterlijk vanaf 11.51 gestaan tot 12.45, en ik heb geen een bus gezien terwijl ik bijna op de weg stond om te zwaaien. En daarbij ik stond daar met 3 andere mensen en een hondje dus denk niet dat wij met 3 mensen de bus over het hoofd zien. Daarbij zullen jullie rond deze tijd ook klachten moeten hebben ontvangen over de Bushalte op Witbrantlaan Oost, want daar is de bus dus automatisch ook niet langs gekomen.
Ik moest zelf naar Helmond dus daarna nog met de trein. Ik had een afspraak om 15.00 uur in Helmond, dus dat zou ik toch makkelijk moeten halen. Doordat de bus niet reed, heb ik overal door moeten rijden.
Mijn klacht is dan ook, waarom rijden er in bijna 1.5 uur tijd geen bussen naar de witbrantlaan west richting station Reeshof, maar ook geen bussen naar de witbrantlaan richting het centraal station?
Het is niet echt heel erg fijn wanneer de bus niet rijd. Als er iets aan de hand was op het stuk Witbrantlaan Oost en Witbrantlaan West, dan had ik dit geen probleem gevonden. Maar op 28-10-2015 heb ik nog met lijn 4 gereisd naar Witbrantlaan West. Er stonden geen werkzaamheden gepland en zowel 9292 als op Arriva.nl stond dat de bussen van lijn 4 gewoon volgens planning zouden stoppen bij de bushalte Witbrantlaan west. Tot mijn grote verbazing en schrik is dit dus NIET gelukt. Ik vind dit een beetje raar. Een normaal mens houdt niet van haasten, maar door deze dingen moet dat wel. Ik vind dat niet zo heel erg fijn.
Gewenste Oplossing:
Wanneer de bus vanaf de Witbrantlaan West wel zou rijden en wel stopt zodat er mensen in kunnen stappen.

