Klacht: Gezinsvoogd dram door

Boedsr op 17 december 2019 over Bureau Jeugdzorg in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Overheid
Status Open
Datum 17 december 2019

Een moeder uit de klacht maakt zich zorgen over de beslissing van de gezinsvoogd om haar kinderen snel naar hun vader te laten verhuizen, terwijl hij geen gezag heeft en nog aan zichzelf moet werken. Ze geeft aan dat er geen rekening wordt gehouden met de situatie van de vader, die agressief is en een training voor agressieregulatie nodig heeft, wat nog niet is geregeld. De moeder voelt zich overrompeld en vindt het proces te snel gaan.

Mijn Klacht:

De kleinkinderen wonen bij moeder vader heeft geen gezag meer de gezinsvoogd vind dat de kinderen naar vader moeten maar het gaat allemaal zo snel te snel walsen over de moeder heen en luistren niet vader moet eerst werken aan zich zelf hulptraject in hij is agressief moet een agressie regulering training hebben en dat is nog niet in gang gezet ze willen te snel

Gewenste Oplossing:

Vader in de hulp begeleid omgang uitbreiden alles langzaam opbouwen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bureau Jeugdzorg

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bureau Jeugdzorg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Boedsr
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM