Klacht: Vlucht SN 3738, van Malaga naar Brussel is gecanceld.

Christiaan Jan den Dekker op 07 december 2022 over Brussels Airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 7 december 2022

Een passagier meldt dat hun vlucht SN 3738 van Malaga naar Brussel op 5 december werd geannuleerd vanwege een mechanisch defect. Na verschillende telefoontjes ontving de passagier een voorstel voor alternatieve vluchten, maar deze waren niet acceptabel. Uiteindelijk heeft de passagier zelf een vlucht naar Amsterdam geboekt en is per auto naar huis gereisd, waarbij extra kosten zijn gemaakt die ze willen claimen.

Mijn Klacht:

5 december zouden wij vliegen van Malaga naar Brussel, er was vertraging omdat het toestel een mechanisch defect had. Na enkele uren kregen wij de melding dat de vlucht niet meer door ging en dat wij 5 december niet meer zouden vliegen.
Vervolgens kregen wij na vele telefoontjes een voorstel voor een vlucht naar Franfurt op 7 december, vervolgens op 8 december van Frankfurt naar Brussel, voor de overnachtingen in de diverse hotels moesten we vouchers aanvragen. Daarna kregen we nog enkele voorstellen, allen niet acceptabel, een zelfs naar Wenen, allen met verplichte overstap.
Vervolgens zijn wij op zoek gegaan naar een alternatief op 5 december, dat hebben we gevonden bij Transavia, een vlucht naar Amsterdam, vandaar zijn we per auto richting huis gereden.

Wij claimen de extra gemaakte kosten, die wij moesten maken om tijdig in Nederland aanwezig te zijn vanwege diverse zakelijke afspraken en doktersbezoek van mijn vrouw.

Wij hebben diverse malen telefonisch contact opgenomen, wij werden verwezen naar de website om een declaratie formulier in te vullen met onze extra gemaakte kosten. Het betreffende document geeft een error en kan niet worden ingevuld.

Gewenste Oplossing:

Wij hebben een andere vlucht moeten boeken, omdat Brussels Airline geen passende oplossing kon bieden, wij vliegen vele malen per jaar met Brussels Airline naar Malaga en wensen compensatie van de extra vlucht, de kosten bedragen € 558., bovendien hebben we circa 600 km per auto moeten afleggen ipv 100 km.
Wij verwachten van u een passende compensatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brussels Airlines

Reactie van de melder van de klacht Christiaan Jan den Dekker

3 jaren geleden - Het lijkt op misleidende informatie op uw website, wij waren in de veronderstelling dat wij op de klachten site van Brussels Airline zaten. Bij deze trekken wij de klacht in en wijzen u erop dat wij niet akkoord zijn gegaan met de algemene voorwaarden. Wij verzoeken u deze klacht te verwijderen en vragen om bevestiging.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brussels Airlines nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Christiaan Jan den Dekker
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM