Klacht: no show

Gerard van Ommeren op 01 november 2021 over Brussels Airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 1 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Door familie omstandigheden zijn wij niet in staat geweest om op 23 Oktober jl. naar Montreal te vliegen. Hierover klagen wij niet, maar hierdoor zijn wij ook niet in staat terug te vliegen vandaag 1 November 2021 annuleren wij tijdig onze terugvluchten.
Ons reserveringsnr is NG9XA op naam van G. van Ommeren en E.T.M.T Uien vluchtnr SN9552 Brussels Airlines vlucgt uitgevoerd door Air Canada AC832 op Woensdag 3 November 2021 om 20.40 uur vanuit Monteral.
Wij verzoeken u vriendelijk ons de reissom te restitueren.
Bij voorbaat dank.

Gewenste Oplossing:

Restitutie van de reissom

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brussels Airlines

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brussels Airlines nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gerard van Ommeren
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM