Klacht: Autoverzekering Onopzegbaar en hoge afboeking zonder correctie

Moravia op 11 april 2013 over Bruns ten Brink in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verzekering
Status Open
Datum 11 april 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo, een dikke maand geleden heb ik via een brief mijn verzekering opgezegd. Ik heb helemaal niks van gehoord. Ik heb een klacht email via de website van Bruns ten Brink gestuurd en ook helemaal niks gehoord. Telefonisch zijn ze ook niet echt bereikbaar. Het lijkt alsof ze op vakantie zijn.
2 maanden geleden hebben ze onterecht een dubbele bedrag afgeschreven, omdat Roy Data mijn schadevrije jaren niet op tijd heeft doorgegeven. Nu Roy Data dat heeft gedaan, is mijn polis weer op een normale bedrag gezet, maar die ene maand dat ze onterecht een hoge bedrag hebben afgeschreven, hebben ze nog steeds niet gecorrigeerd.

Gewenste Oplossing:

Met zoeen bedrijf wil ik dus niks te maken hebben. Ik wil dat Bruns ten Brink mijn verzekering opzegd, mij netjes een brief stuurt op welke datum mijn verzekering is opgezegd. En ik wil een correctie van die ene maand waarbij te veel is afschreven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bruns ten Brink

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bruns ten Brink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM