Mijn Klacht:
Bij deze willen wij een klacht indienen over de gang van zaken rondom de afwikkeling van de storing cq uitvallen van de centrale verwarming van de woning gelegen aan de Olympiadeplein 71. We zijn al een paar weken bezig om tot een oplossing te komen maar tevergeefs. We zijn beland in de cyclus van het kastje naar de muur principe. Uw storingsdienst verwijst ons naar het bedrijf Bremen voor het maken van een afspraak om de stroring te doen verhelpen en daarmee wordt de verantwoordelijkheid doorgeschoven . Het bedrijf Bremen geeft geen gehoor aan uw opdracht en lopen op hun beurt weg van de verantwoordelijkheid. Dit leid bij ons tot frustratie en wanhoop en gevaar voor de onze moeder van 90 jaar die letterlijk en figuurlijk in de kou is gelaten.
Het gaat om het volgende. De centrale verwarming in de woning van onze moeder is uitgevallen derhalve is de woning ijskoud. Met de tijdelijke elektrische kacheltje, wat we als tijdelijk oplossing hadden gekregen, lukt het niet om de woning warm te krijgen. Afgelopen periode is het erg koud geweest en de voorspelling voor de komende dagen zal niet anders zijn. Onze moeder is hoogbejaard, slecht horend en slecht ter been. Al paar weken zijn wij bijna dagelijks in de weer om te bellen met Bremen maar heeft niet geleid tot een oplossing integendeel tot frustratie en wanhoop.
De klacht is tweedeling.
In eerste instantie gericht tegen Mozaik wonen die de verantwoordelijkheid draagt naar de huurders. In deze casus vinden wij dat er te weinig en te passief wordt gedaan om de ernst van de situatie in te zien en mocht de situatie binnen 1 week nier veranderen, dan zijn wij genoodzaakt juridisch stappen te ondernemen tegen Mozaikwonen.
In ten tweede is de klacht gericht naar het bedrijf Bremen. Het is te veel om op te sommen hoe wij de afgelopen weken zijn behandeld en onfatsoenlijk te woord zijn gestaan. Onze ervaring met het bedrijf is dat zij , onvriendelijk, onfatsoenlijk, geen begrip en totaal geen inlevingsvermogen hebben naar een hoogbejaard persoon. Afspraken worden niet nagekomen en hebben niet de wil om de storing te verhelpen maar juist redenen en onwaarheden zoeken om het proces te vertragen en ons te frustreren. Althans dat is ons ervaring.
Wij vragen u om menselijk naar deze zaak te kijken en met enige voorrang te behandelen. Graag willen wij een bevestiging van deze klacht en de te nemen stappen en op welke termijn. Zoals gezegd overwegen wij andere wegen te bewandelen maar willen wij eerst uw officiële bericht afwachten.
Gewenste Oplossing:
Graag snel deze probleem oplossen


