Mijn Klacht:
Beste,
Volgend bericht heb ik op 7 februari naar jullie gestuurd: Mijn pakket is tot op heden nog steeds niet bezorgd. Er lijkt dan ook iets niet goed te gaan want hij blijft op status onderweg staan. PostNL heeft mij geadviseerd om jullie hierover te benaderen.
ordernummer: 3000155564
Tessa
Track trace-code
3STNSA9249700
Er is mij een toezegging gedaan dat er een onderzoek opgestart zou worden. Niets gehoord dus op 17 februari opnieuw contact met jullie gezocht via WhatsApp. Toen kreeg ik het volgende bericht:
Hi Tess,
Wij hebben nog geen update ontvangen van PostNL. We zullen vandaag nog een mail sturen naar PostNL met de vraag of ze al meer weten van het onderzoek.
Met vriendelijke groet,
Stefan
Team Brandfield
Tot op heden niets vernomen en jullie weer bericht via WhatsApp. Krijg ik te horen: Hey Tess, helaas is er nog geen terugkoppeling van Postnl. Zodra dit er wel is informeren we je direct!
Ondertussen blijft mijn betaalverplichting openstaan bij Afterpay. Ik kreeg tijdens een van de contacten te horen dat ik hun zelf moet berichten en om uitstel moet vragen. Leuk en aardig.. maar ik heb het maximale uitsteltermijn al gebruikt inmiddels. Vergeet niet dat het hier niet om een klein bedrag gaat. Ik ben dan ook niet van plan incassokosten en/of andere problemen te krijgen voor een product wat ik NIET heb ontvangen. Ik kan begrijpen dat de bezorging van PostNl niet in jullie handen ligt.. maar in deze dienen jullie wel service te bieden aan mij. Je kunt aan de track en trace code zien dat mijn bestelling NIET is bezorgd. Dit is de eerste keer dat ik bij jullie heb besteld..maar gezien de niet service verwacht ik ook direct de laatste keer.
Ik wil gewoon graag geholpen worden nu! Hoe of wat dat is aan jullie. Op zijn minst kunnen JULLIE de betaling bij Afterpay op laten schorten in afwachting van het onderzoek. OOK hoor ik graag hoe lang het afhandeltermijn is wat er voor staat. Want ik ben niet van plan hier nog de komende 2 maanden mee bezig te zijn!
Overigens zou mijn pakket al op 2 februari bezorgd worden. We zijn nu 22 dagen verder. Kom op jongens!
Ik hoor graag van jullie hoe jullie dit op gaan lossen! Overigens hoef je de ring niet alsnog toe te sturen.. ik heb het verjaardagscadeau al via een andere partij aangeschaft.
Groet,
Tessa
Gewenste Oplossing:
Bestelling z.s.m. wordt geannuleerd en zo ook mijn betaalverplichting bij Afterpay!


