Klacht: Krant regelmatig niet bezorgd

Annelies7959 op 05 juli 2017 over Brabants dagblad in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Media
Status Nieuwe klacht
Datum 5 juli 2017

Een consument meldt dat de krant van Brabants Dagblad regelmatig niet op tijd of helemaal niet wordt bezorgd, met name twee keer per week. Ondanks herhaalde meldingen via de website en telefonische contactpogingen, blijft het probleem aanhouden en ontvangt de consument soms geen toegang tot de digitale versie.

Mijn Klacht:

Onze krant wordt met regelmaat niet bezorgd. 2x in de week niet en soms later op de dag.
We geven dit steeds door op hun site, soms bellen we nog en krijgen een link voor de digitale krant maar dit willen wij helemaal niet. Vandaag komt zelfs de link niet door?
Groetjes van de niet kunnende lezers van de krant

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden als de krant iedere ochtend voor 07.00 uur in de bus ligt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brabants dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brabants dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM