Klacht: Krant 2 weken cadeau

J van heerbeek op 11 januari 2022 over Brabants dagblad in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Media
Status Nieuwe klacht
Datum 11 januari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb iemand aangemeld voor 2 weken gratis bd cadeau. De krant is nooit bezorgd. Ik heb gebeld en gevraagd waarom de krant niet bezorgd is. Toen ik iemand aan de lijn kreeg moest hij even navragen wat hij moest doen. Na ongeveer 6 minuten wachten kreeg ik te horen dat hij niets voor me kon doen want hij kon de aanmelding niet vinden. Ik vind dit zeer kwalijk en ben zeer ontevreden over de klachtafhandeling. Dit is zeker geen reclame.

Groet, Josephine van Heerbeek, Pasteurstraat 102, 5017kn tilburg

Gewenste Oplossing:

Dat de krant alsnog 2 weken gratis geleverd wordt zoals toegezegd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brabants dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brabants dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J van heerbeek
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM