Klacht: geen krant ontvangen

Marianne Jonkers op 26 juli 2022 over Brabants dagblad in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Media
Status Nieuwe klacht
Datum 26 juli 2022

Een abonnee van het Brabants Dagblad meldt dat zij gedurende twee dagen geen krant heeft ontvangen, en in mei ook al drie keer niet. Ondanks beloften dat de gemiste bezorgingen verrekend zouden worden met de abonnementskosten, is dit volgens de klager niet correct afgehandeld. De klager vraagt om een definitieve oplossing voor het probleem.

Mijn Klacht:

Goedendag wij hebben helaas al 2 dagen geen krant ontvangen en in de maand mei ook drie maal er wordt telkens gezegd dat het verrekend wordt met abonnement kosten maar dat klopt ook al niet graag wil ik dat dit echt goed op gelost word en niet telkens iets beloven en niet naar komen

Gewenste Oplossing:

door zoals het hoort de krant bezorgt te krijgen en de kosten ook in mindering wordt gebracht

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brabants dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brabants dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marianne Jonkers
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM