Klacht: Geen bezorging van de krant

Hennie-1950. op 26 juli 2022 over Brabants dagblad in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Media
Status Nieuwe klacht
Datum 26 juli 2022

Er wordt opnieuw geen krant bezorgd in postcodegebied 5175. De klager merkt op dat het bedrijf heeft beloofd het bedrag voor de niet-geleverde kranten af te trekken van de abonnementskosten, maar dit niet heeft uitgevoerd.

Mijn Klacht:

Wederom wordt er in onze buurt geen krant bezorgd. Postcode 5175. Nog kwalijker is dat ik lees via deze klachten rubriek, dat u belooft het desbetreffende bedrag wat daarmee samenhangt zult aftrekken van de abonnementskosten en dat niet als zodanig uitvoert. Zeer kwalijk.

Gewenste Oplossing:

Gewoon elke dag een krant in de bus.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brabants dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brabants dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hennie-1950.
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM