Mijn Klacht:
Degene die de vaste, geruisloze bezorger in vakanties vervangt komt altijd per scooter. Gaat elk abonnee adres per scooter af. Het optrekken en stoppen, bij al die huizen in de wijk geeft overlast. De vroege vogel arriveert al om 5.30 uur. Ik lig dan een half uur te wachten, tot de bezorger de wijk weer verlaat en de stilte terugkeert. Bovendien stinkt de scooter ook nog eens.
Het BD vind dat het moet kunnen. De kranten moeten voor 7:00 uur bezorgd zijn en deze bezorger voorziet meerdere wijken van een krant. Blijkbaar zoveel adressen, dat het per scooter moet.
Het BD verwijst mij naar de politie?! Die kunnen controleren of de scooter aan de geluidsnormen voldoet…
Gewenste Oplossing:
Geef die bezorger een ebike of elektrische scooter, beter voor milieu en onze nachtrust. Zorg er ten minste voor, dat de bezorger vooraan de straat parkeert, dan te voet de kranten uit de straat bezorgd en vertrekt naar de volgende straat. Je kunt hier heel simpel rondjes lopen. Ik weet zeker dat de bezorging minstens net zo snel zal gaan.

