Klacht: energielabel niet geregistreerd

Theo Flintrop op 07 maart 2023 over Bouwcontrol in de categorie Bouwbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Bouwbedrijven
Status Open
Datum 7 maart 2023

Een klant heeft een energielabel aangevraagd via Bouwcontrol, waarvoor een bedrag van meer dan 300 euro is betaald. Na een jaar is het label echter nog steeds niet geregistreerd en is het bedrijf moeilijk te bereiken, aangezien de telefoon niet meer wordt opgenomen.

Mijn Klacht:

In opdracht van bouw control is een energielabel aan gevraagd, rekening was ruim 300,00 euro. Het label is na een jaar nog niet geregistreerd.
Bouw control deurne neemt de tel niet meer op, dus geen contact mogelijk.

Gewenste Oplossing:

Graag een energie label wat geldig is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bouwcontrol

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bouwcontrol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Theo Flintrop
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM