Klacht: Weer een dreigbreif van BOS INCASSO

Laurens Seger op 07 mei 2019 over Bos Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bos Incasso has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 7 mei 2019

Een persoon ervaart herhaaldelijke hinder van Bos Incasso, die dreigbrieven versturen over een vermeende schuld aan Tele2. Ondanks herhaalde communicatie dat hij sinds december 2018 geen klant meer is van Tele2, blijft Bos Incasso aandringen op betaling en dreigen met ontbinding van de overeenkomst. Tele2 heeft bevestigd dat de persoon geen klant meer is.

Mijn Klacht:

Ze blijven mij maar stalken en lastig vallen met een brief over Tele2. Ik ben vanaf December 2018 geen klant meer van Tele2. Nu staat er in de brief dat als ik niet betaald Tele2 ontbinding Beëindiging van de overeenkomst. Bij BOS SNAPPEN ZE ER ECHT NIKS VAN.Hoevaak moet ik nog een mail sturen dat ik VOOR DE LAATSTE KEER GEEN KLANT MEER BENT VAN TELE2 VANAF 2018. Tele2 heeft mij dit jaar gebeld dat ik inderdaad geen klant meer bent van hun.

Gewenste Oplossing:

Dat BOSINCASSO nu gaat ophouden met deze onzin.En laten ze de EMAIL is lezen die ik ze toen heb gemaild waar instaat dat ik vanaf December 2018 geen klant meer bent. Dus BOS STOP IS MET DEZE ONZIN.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bos Incasso

Reactie van de melder van de klacht Laurens Seger

6 jaren geleden - Schandalige dat BOS INCASSO NIET REAGEERD P[ DE KLACHT. Maar wel de mensen zo als ik lastig vallen met iets wat er niet is. Maar tja incasso's Bureaus denken dat ze alles kunnen veroorloven . Mensen pesten en op de kast jagen daar zijn ze een meester is

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bos Incasso nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Laurens Seger
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM