Klacht: intimiderende manier van benaderen /communicatie

Pien01 op 12 februari 2015 over Bos Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bos Incasso is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 12 februari 2015

Een consument heeft een boete ontvangen voor het reizen zonder geldig ticket en heeft deze op 2 januari 2015 betaald. Desondanks ontving hij op 11 februari 2015 opnieuw een intimiderende brief van Bos Incasso met een verzoek om €35,00 te betalen, wat leidde tot frustratie over de communicatie en houding van het incassobureau.

Mijn Klacht:

Een boete gekregen in de trein in december 2014, oké ik betaal de vordering op 02/01/2015. Ik krijg op een dag een intimiderende brief van Bos Incasso of ik even €35,00 wil betalen. Mail gestuurd dat eea al betaald is. Vind ik vandaag dd 11/02/2015 weer een intimiderende brief, met hetzelfde zeur verhaal. Met dit verschil dat ik binnen 5 dagen het bedrag van €35,00 moet betalen. Wat een attitude heeft dit misselijkmakende bedrijf, bij elkaar ben ik voor een enkele reis Utrecht €69,50 kwijt. De laatste keer dat ik met de trein reisde mocht je nog roken in de trein. stoom komt mijn oren uit.

Gewenste Oplossing:

als dit bureau flink wordt aangesproken op hun manier van communiceren, graag zie ik natuurlijk dat eea ingetrokken wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bos Incasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bos Incasso over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bos Incasso in behandeling genomen

Bericht van Bos Incasso

11 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw, Aangezien de gegevens ontbreken om uw opmerking aan een dossier te koppelen, willen wij u verwijzen naar http://www.bosincasso.nl/algemeen/contact. Op deze pagina kunt u uw vraag c.q. opmerking achter laten. Wij zullen vervolgens contact met u opnemen. Hoogachtend, Bos Incasso

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM