Klacht: Geen reactie

Michello. op 17 februari 2017 over Bos Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bos Incasso is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 17 februari 2017

Er is herhaaldelijk contact gezocht met Bos Incasso, maar het bedrijf reageert niet op de verzoeken om uitleg over een incasso van Ziggo. De betrokken medewerker kon geen informatie verstrekken over het onbekende klantnummer en de klager vraagt zich af hoe Bos Incasso een incasso kan versturen zonder duidelijke uitleg. Ondanks meerdere e-mails blijft een reactie van het incassobureau uit.

Mijn Klacht:

Naar meerdere maalen contact verzoek, er word niet gereageerd door BosIncaso.
Uitleg over ontvangen incasso van Ziggo gevraagt de medeverker van BosIncasso Groningen Mevr. de Jonge weet van niks hoe dit kan eeneste wat ze kon tijden telefoon gesprek doogeven was er moet betaald worden en verder heb ze geen informatie. Maar hoe kan dit want de incasso van ziggo is voor ene klantnummer die mij onbekend is dus niet van mij. Mijn rekeningen voor mijn klantnummer zijn netjes elke maand betaald? Zo hoe kan BosIncasso zo iets doen en zomaar de wilde weg incasso naar iemand stuuren ? Aantal emails gestuurd naar BosIncasso om mij uitleg te geven aangezien de medewerker aan telefoon geen informatie had maar heelaas er word gewoon door BosIncasso niet gereageert!

Gewenste Oplossing:

contakt en informatie ?

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bos Incasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bos Incasso over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bos Incasso nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bos Incasso in behandeling genomen

Bericht van Bos Incasso

9 jaren geleden - Geachte heer/ mevrouw, Naar aanleiding van uw opmerking zullen wij u een schriftelijke reactie toesturen. Vertrouwende u hierbij voorlopig voldoende te hebben geïnformeerd. Hoogachtend, Bos Incasso

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM