Klacht: Eten slecht in hotel

Jessica van der heyden op 29 augustus 2016 over Boosten Reizen in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 29 augustus 2016

Een klant van Boosten Reizen heeft ernstige klachten over de kwaliteit van het eten in het hotel. Na twee pogingen om zowel lunch als diner te nuttigen, vond de klant het eten onacceptabel en heeft hij gedurende acht dagen buiten de deur gegeten. Daarnaast werd er geklaagd over de beperkte variatie bij het ontbijt en het ontbreken van ijsjes voor kinderen in het hotel.

Mijn Klacht:

Nou ik heb even het filmpje van red mijn vakantie terug gekeken. Nou inderdaad eten zeer slecht we hebben het 2x geprobeerd 1x de middag en 1x de avond, zo slecht… Dat geef je je hond nog niet te eten. Ontbijt elke dag hetzelfde en de borden moest ze met een servet droogmaken omdat ze nog nat waren. 8 dgn buiten de deur gegeten met ze 3 tjes. En zoals mij vele andere hoop dat deze mensen ook een klacht indienen , en dat boosten toch eens gaat kijken naar de kwaliteit van het eten daar. En ook nog geen ijsje te krijgen in heel het hotel voor de kinderen en als je het dan in het winkeltje ging halen wilde ze dat je dat nog buiten op at ook schandalig.

Gewenste Oplossing:

Bus reis heen geweldig gezellige chauffeurs en hostess, terug de chauffeurs waren niet zo spraakzaam als de heen weg en hostess was 1e weekend maar deed der best. Hotel kamer overigens prima in orde.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Boosten Reizen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Boosten Reizen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM