Klacht: Bol.com cadeaubonnen niet zelf aangevraagd en zijn bij invullen in bol account ook al gebruikt

Michael Aken, van op 06 februari 2020 over EUpanel in de categorie Spaarprogramma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EUpanel
Categorie Spaarprogramma's
Status Open
Datum 6 februari 2020

Een gebruiker van EUpanel meldt dat er op zijn account staat dat hij op 28 oktober 2019 twee Bol.com cadeaubonnen van €10 heeft aangevraagd, wat hij ontkent. Bij het invoeren van de codes op Bol.com blijkt dat deze al gebruikt zijn, maar de gebruiker kan aantonen dat ze niet in zijn account staan. EUpanel reageert niet op zijn e-mails over deze kwestie.

Mijn Klacht:

In mijn account van eupanel staat dat ik 28 oktober ‘19 2 Bol.com binnen van €10 zou hebben aangevraagd. Dit heb ik echter niet gedaan. Bij het invoeren van de codes op bol.com krijg ik de melding dat deze codes reeds gebruikt zijn. Niet door mij, dat kan ik aantonen doordat die codes niet in mijn bol.com account staan. Eupanel reageert niet op mijn e-mails hierover.

Gewenste Oplossing:

Als ik 2 bol.com cadeaucodes van €10 krijg die wel te gebruiken zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EUpanel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door sabrinazwager
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM