Klacht: Blu ray speelt niet af

Jegeus op 10 december 2024 over Dvd outlet in de categorie Internetshops - CD's en DVD's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dvd outlet
Status Open
Datum 10 december 2024

Een klant heeft een blu-ray van de Rolling Stones gekocht via bol.com, maar de schijf speelt niet af op zowel een blu-ray speler als een externe cd-speler. De schijf is niet gemarkeerd als 'blu-ray', maar bevat wel 4K-UHD, wat verwarring veroorzaakt. De klant voelt zich bekocht door deze situatie.

Mijn Klacht:

Via bol.com de blu ray ‘Welkom to Shepherd’s Bush van de Rolling Stones gekocht. Mijn blue ray speler zegt dat de schijf niet afgespeeld kan worden. Ook op een externe cd-rol geprobeerd op mijn desktop, hetzelfde resultaat. Er staat overigens geen ‘blue ray’ op de schijf. Het is wel voor blue ray gekocht. Op de schijf staat wel 4K-UHD. Dat zou via een blue ray speler afgespeeld kunnen worden. Ik voel me bekocht.

Gewenste Oplossing:

Een werkend exemplaar ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Dvd outlet
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dvd outlet

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dvd outlet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jegeus
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM