Klacht: Niet meer opstarten.

joycie op 04 februari 2012 over Blackberry in de categorie Electronica - GSM

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Blackberry
Categorie Electronica - GSM
Status Open
Datum 4 februari 2012

Een gebruiker heeft zijn Blackberry enkele maanden niet gebruikt en kan deze nu niet meer opstarten. Het apparaat toont een wit scherm met een batterij en een blauwe bliksem, terwijl het rode lampje blijft branden. De gebruiker vraagt zich af wat er aan de hand is en zoekt naar mogelijke oplossingen.

Mijn Klacht:

De blackberry heb ik een paar maanden niet gebruikt vanwege dat ik een nieuwe telefoon kreeg om te testen. Nu wil ik opnieuw de blackberry terug, maar hij start niet meer op. Het rode lampje blijft branden en als hij uitgaat krijg ik de telefoon niet aan. Ik krijg een wit scherm met daarin een batterij en een blauwe bliksem erin. Wat is er aan de hand en wat kan ik ermee doen? Ik miste de blackberry maar nu ik dit weer meemaak word ik er alweer gek van !!

Gewenste Oplossing:

Nieuwe batterij ?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM