Klacht: Blackberry z10 kuren

Mart Faber op 06 juni 2014 over Blackberry in de categorie Electronica - GSM

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Blackberry
Categorie Electronica - GSM
Status Open
Datum 6 juni 2014

Een klant heeft een Blackberry Z10 aangeschaft en is over het toestel tevreden, maar ondervindt enkele problemen. Het apparaat start niet op wanneer het aan de oplader hangt, het opstarten kan tot 10 minuten duren en bepaalde apps, zoals Snapchat, worden niet ondersteund door Blackberry World.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Ik heb een kleine maand terug een blackberry z10 gekocht. Prima toestel, nog steeds erg tevreden. Wel vallen me verschillende dingen op:
1. De blackberry start niet op wanneer hij uit is en aan de oplader hangt. Even de stekker eruit, en hij start wel op…
2. Opstarten duurt soms 10 minuten
3. Verschijnende Apps worden niet ondersteunt door blackberry world. (Zoals snapchat)

Gewenste Oplossing:

Wanneer in een software update de kinderziektes uit deze software worden gehaald zou het een perfect toestel zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blackberry

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blackberry nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM